Yer Kaplamayan Elektrikli Süpürge Modelleri

0
718
views

Evlerimiz bizim yaşam alanlarımız. Bu yaşam alanlarını da temiz tutmak bizim başlıca görevimiz. Bunun için tasarlanmış olan elektrikli süpürgeler onlarca çeşide sahip. Kuru hazneli, filtre torbalı, sulu çalışan elektrikli süpürgeler birçok marka tarafından üretiliyor. Özellikle yerdeki tozu alıp haznesine boşaltarak güzel bir iş sağlayan elektrikli süpürgeler, ortamın derinlemesine temizlenmesinde büyük rol oynuyor. Eski zamanlara baktığınızda elektrikli süpürgeler devasa ve çok fazla yer kaplayan araç gereçler olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde minimalistleşmiş temizlik anlayışı sayesinde ufaldıkça ufalan elektrikli süpürgeler, marketlerde ve online alışveriş sitelerinde yerlerini alıyor. Bizler de sizler için yer kaplamayacak birkaç süpürgeyi bu yazımızda derledik.

Sinbo SVC-3449 1400 Watt Elektrikli Süpürge

Oldukça minimal yapısı ve ucuzluğu ile dikkat çeken süpürgenin ortalama piyasa fiyatı 200 TL ila 400 TL arasında değişiyor. Zaman içerisinde uygulanan indirim bu gibi ürünlere de uygulandığı için bayram ve yılbaşı gibi zamanlarda fırsatları değerlendirerek sizler de ucuz fiyatlara süpürge sahibi olabilirsiniz. Toz torbasına sahip bu süpürge tamamen ev temizliğini pratikleştirmek adına tasarlanmış. Evin içerisini hızlı ve etkili bir şekilde süpüren bu süpürge, daha sağlıklı ve ferah bir yaşam isteyenlerin isterlerse tercih edebileceği süpürgelerden sadece biri. İçerisinde kullanılan hepa filtre, içerisindeki ince gözenekleri sayesinde tozu hapsederek makine dışına toz çıkışını önler. Ayrıca 1400 Watt’lık gücü ile halıları bile dize getiren bu süpürge, evlerde temizlik işinin düzenli olarak yürütülmesini sağlar. Boyutu ise oldukça ufak.

Philips Marathon Ultimate FC9928/07 650W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Her zeminde üstün performansı ile bilinmekte olan bir diğer süpürge modeli olan Philips Maraton, sert zeminlerde yüzde yüz oranında toz toplama özelliğine sahip. PowerCyclone 8 teknolojisi sayesinde havayı tozdan ayırarak güçlü dönme hareketinin hava akışını ve performansını en üst düzeye çıkarmasını sağlar. Motor gücü 650 Watt olan bu süpürge oldukça az yer kapladığı gibi aynı zamanda ses seviyesi de rahatsız etmeyecek derecede düşük 75 dB bir süpürgedir. Torbasız olması nedeniyle haznesinde toplanan toz ve topaklar sonradan temizlenmek amaçlı çöpe dökülebilir. Bu sayede torbalı diğer çeşitlerine göre daha yüksek verim ve titizlik sağlar. İçerisinde bulunan TriActiveMax başlık sayesinde tek seferde üç aşamadan oluşan ve üç farklı açı ile her yere girebilen yapısı ile temizliği gerçekleştirir. Nanoclean teknolojisi sayesinde tozların dağıtılmadan boşaltılmasını da mümkün kılar.

Anker Eufy RoboVac 11S – Hepa Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge

Eğer siz evde yokken otomatik olarak yerlerdeki tozun alınmasını istiyorsanız bu cihaz tam size göre. Halı ve sert zemin üzerinde çalışabilen bu temizlik robotu oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Ayrıca etrafında bulunan sensörleri duvara çarpmasını önleyerek dikkatli bir temizliği gerçekleştirebilmesini mümkün kılar.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here