Yemek Servinde Büyük Rahatlık: Sıcak Tutma Çekmecesi!

0
778
views

Yemekleri tam vaktinde hazırlamak ve zamanında sunabilmek hepimizin ortak derdidir. Özellikle yemekte misafir ağırlayacaksınız bu sizi strese sokabilir. Hazırladığınız sıcak servis edilmesi gereken yemekler, misafirleriniz geç geldiği için veya yemek esnasında uzayan sohbetler yüzünden sofraya buz gibi olmuş halde gelir ve sizin bütün emeğiniz boşa gider.

İşlevsel ve Şık, Sıcak Tutma Çekmecesi!

Siemens’in geliştirdiği ‘Sıcak Tutma Çekmecesi’ ile yemekleri sıcak tutabilme endişesi ortadan kalkıyor. Yiyecek, içecek ve yemekleri 30°C-80°C arasında istediğiniz ideal sıcaklıkta tutabiliyorsunuz. Ayrıca, yoğurt mayalama, mayalı hamuru belli sıcaklıkta bekletme, donmuş yiyeceklerin buzunu çözdürme, tabak, fincan gibi eşyaları sıcak tutabilme, yemeklerin hafif pişmesine yardımcı olma gibi birçok fonksiyon sunuyor.

Montajı Kolay, Tasarımı Uyumlu!

Mutfak için hem işlevsel hem de şık bir ilave olan ekipman ayrı olarak veya solo fırınlarla ya da 45 cm’lik fırın ile kombine edilebiliyor. Seçili ürün altına sığdırılıyor, bir ara zemin ihtiyacı olmuyor. Isıtma çekmecesinin içi paslanmaz çelik ve katılaştırılmış cam yüzeylerden oluşuyor ve temizliği son derece kolay. En güzeli de mutfaktaki diğer Siemens ürünleri ile uyumlu bir tasarıma sahip.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here