Tütü Elbise

0
325
views

Tütü Elbise

Tütü elbise modelleri birbirinden farklı renk ve tasarımlardan oluştukları için her zaman favori konumda yer alıyorlar. Tütü elbiseleri geleneksel olarak küçük kızlar tarafından giyilir ancak erkekler tarafından da giyilebilir. Genellikle yumuşak pamuktan veya satenden yapılırlar ve çocuğunuzun vücuduna sıkıca oturması için beli lastiklidir. Bu elbiseler harika bir ilk doğum günü kıyafeti olur!

Tütü elbise, genellikle genç kızların partilerde veya özel günlerde giydiği bir elbise türüdür. Elbiseler ihtiyaçlarınıza göre farklı renk ve boyutlarda gelir. Tütü elbiseler, şeritler halinde kesilmiş ve saten veya dantel gibi diğer kumaşlarla birlikte dikilmiş tülden oluşur ve alt kısmına korsajlı bir etek gibi görünen bir kıyafet oluşturur.

Tütü elbise, dans etmeyi veya jimnastiği seven küçük çocuklar için bir giysidir. Elbisenin kendisi, aralarında tül bulunan tek parça halinde birbirine dikilmiş birkaç katmandan oluşur. Tül genellikle beyaz veya pembedir. Elbisenin alt kısmı, dans ederken ve jimnastik egzersizleri yaparken dekorasyon görevi gören fırfırları andıran birkaç katmana sahiptir. https://www.breeze.com.tr/Kiz-Bebek/Elbise sayfasında yeni modelleri sizleri bekliyor!

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here