Sinbo Katı Meyve Sıkacağı

0
579
views

Sağlıklı bir şekilde beslenmek isteyen kişilerin son yıllarda en çok ilgi gösterdiği ürünlerden bir tanesi olan katı meyve sıkacaklarıdır. Türkiye’de ön plana çıkan markalardan birisi de Sinbo, yarattığı güçlü modeli ile katı meyvelerin su haline gelmesini kolaylaştırıyor. Bu sayede çocukların sevmediği meyvelerin suyunu içerek sağlıklı bir şekilde beslenme şansı edebilir. Katı meyve sıkacağında Simbo modelini tercih etmek isteyenler için tek bir seçenek bulunuyor.

SJ 3143 Sinbo Katı Meyve Sıkacağı

SJ 3143 Sinbo Katı Meyve Sıkacağı olarak satışa sunulan ürün, düşük bir güç ile çalışma sağlıyor. 2 farklı hız kademesi bulunan ve meyvelerin katılık durumuna göre bu hız kademelerinden uygun olanının seçilmesinin yeterli olduğu katı meyve sıkacağının kapasitesi 0.45 litre. Çalıştırma desteği olması sayesinde hızlı bir şekilde çalışabilen katı meyve sıkacağı, meyve suyu elde edildikten sonra arta kalan postalar için de 1.25 litrelik bir posa haznesini kullanıyor. Böylece sürekli haznenin boşaltılmasına gerek kalmadan hızlı bir şekilde meyveler sıkılabiliyor. Kırmızı ve gri gibi farklı renklerde satışa sunulan bu ürün, üstelik damlatma önleyici özel bir sisteme sahip. Hızlı ve güçlü bir şekilde işlem yapılabilmesi adına ise kaymaz taban yine işlerin kolay olmasını sağlıyor.

Sinbo Katı Meyve Sıkacağı Nasıl Kullanılır?

Katı meyve sıkacağının kullanımında ise kolay temizlenebilir bir yapı bulunuyor. 13 farklı parçadan oluşan, parçaların çıkarılarak temizlenebilir durumda olması katı meyve sıkacağının en önemli avantajlarından birisi. Temizlik konusunda daha hassas olan kişiler , makineyi temizleyerek daha sağlıklı ve hijyenik ürünler elde edebilir.

Kullanması kadar temizlenmesinin kolay olması, üstelik güvenlik anlamında da oldukça avantaj sağlıyor.  Aşırı ısınmaya karşı özel bir sistemin bulunan üründe, uzun süreli kullanımlarda da böylece herhangi bir problem yaşanmıyor ve güvenli bir şekilde ürün kullanılabiliyor. Evlerde, ofislerde ve daha küçük ölçekli işlerde kullanılabilir durumda olan katı meyve sıkacağında, sertlik ne kadar fazla olursa olsun kolay bir şekilde meyvenin suya dönüştürülebilmesi söz konusu.

Sağlıklı olmasının yanı sıra özellikle meyve tüketiminin daha kolay bir hale gelmesini sağlayan katı meyve sıkacağı, çok fazla meyveden elde ettiği öz sular sayesinde çok daha yararlı ve vitamin dolu içecekler hazırlanmasına imkân tanıyor. Piyasadaki fiyatları da çok uygun olduğundan dolayı kişilerin bu konuda elde edeceği avantajlar oldukça fazla. Ürünler doğru incelenerek memnuniyetinizi siz de sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here