Sesi Az Süpürge

0
803
views

Sesi Az Süpürgelerden Almak

Elektrikli Süpürge Sesi hiç kimse tarafından sevilmeyen seslerin başında gelmektedir. Ancak ne yazık ki teknoloji bu soruna bir çare bulamamıştır bu güne kadar.

Elektrikli Süpürge Sesini Azaltmak

Evinizi temizleme ihtiyacı duyacağınız zamanı asla kestiremezsiniz. Bu sebeple eve alınacak bir elektrikli süpürgede en önce dikkat edilecekler sırasında Elektrikli Süpürge Sesi gelmektedir.

Günümüzde hemen hemen her cihazın aynı seviyelerde bir ses çıkışı vardır. Ve ne yazık ki bu Elektrikli Süpürge Sesi düşürülemeyen ve belli bir seviyeden daha aşağıya çekilemeyen bir sestir.

İçeride devamlı dönen bir motor olmasından dolayı Elektrikli Süpürge Sesi azaltılamamakta ve firmalar açısından bir handikap olarak kalmaktadır.

Çünkü genellikle elektrikli süpürge alanların baktıkları ilk şeylerden birisi Elektrikli Süpürge Sesi olmaktadır. Çok ses çıkaran ürünler ise kafadan elenmektedir.

Çekiş gücü kadar önemli bir konu halini almaya başlayan Elektrikli Süpürge Sesi zaman içerisinde belki de çözümlenecek bir konu olacaktır. Ancak Elektrikli Süpürge Sesi için yüzde yüzlük bir çözüm neredeyse olamayacak kadar iyimser bir durum olacaktır.

Elektrikli Süpürge Sesini azaltmanın en iyi yollarından bir tanesi cihazın daha fazla ses geçirmez malzeme ile donatılmasıdır. Ancak her halükarda motor tarafından emilen havanın atılması için bir açıklık kalacağından ses bu bölümden çıkmakta ve dışarıya bir rahatsızlık vermektedir.

Elektrikli Süpürge Sesini azaltacak diğer bir önlem ise sesin azalmasını sağlamak içim motor gücünü düşürmektir. Ancak bu durumda cihazın çekim gücünün azalmasına sebep olacaktır.

Kısacası evi temizlemek için makineyi açtığınızda eğer iyi bir yalıtım sistemi varsa Elektrikli Süpürge Sesini sizden başkası duymayacaktır. Ancak yalıtım sistemi iyi değilse o zaman bütün ev hatta apartman sizin elektrikli süpürge sesinizi duyabilir.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here