Mom Jean Pantolon

0
491
views

80’lerin ve 90’ların vazgeçilmez alt giyim ürünü olan mom jean pantolon modelleri günümüzde de oldukça tercih edilir duruma gelmiştir. Oldukça rahat olan bu ürünler günlük kullanım için en ideal ürünlerden bir tanesidir. Özellikle yaz aylarında her türlü günlük ayakkabı ile uyum sağlamaktadırlar. Koyu renk modelleri ise resmi yerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Mom Jean Pantolon Modelleri

Yırtık model, bacak ve kalça dökümü olan model, yüksek bel modeli gibi birçok model bulunmaktadır. Öte yandan bir de dar modeller bulunmaktadır. Bu modeller arasında en çok tercih edilen ise yüksek bel ve yırtık modellerdir. Ayrıca tüm modellere ait beden ve birçok renk seçeneği de bulunmaktadır. Özellikle açık deniz mavisi renk seçeneği geçtiğimiz yıllarda en çok tercih edilen renk olmuştur.

Mom Jean Pantolon Fiyatları

Bu ürünün fiyatları genel olarak modellere göre değişmektedir. En pahalı olan mom jean pantolon modeli yırtık modellerdir. En uygun fiyatlarda satışa sunulan modeller ise dar ve yüksek bel modellerdir. Birbirinden şık ve havalı pantolon modellerini incelemek için https://www.kirmizionline.com/mom-jean-pantolon adresini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki İçerikTicaret Hukuku
Sonraki İçerikKadın Mevsimlik Ceket
TEILEN
CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here