Küçük Ev Aletleri Tefal 

0
439
views

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte küçük ev aletleri sayısı da baya artmıştır. Bu sebepten yaşam alanınız olan mutfak pratik yöntemler ile zamandan tasarruf ederek işlerimizi halledebiliriz. Değişen dünya düzeni ile birlikte evlenme ve atanma gibi durumlarda ev kurmak için yeniden her şeyi almak gerekir. Alacaklar listesinin başında küçük ev aletleri gelir. Mesela kahve makinesi, tost makinesi, blender, kettle gibi daha çok ihtiyaç duyulan küçük ev aletleridir. Evlenecek genç kızların da çeyizlerine alması gereken küçük ev aletlerinin başında geliyor. Bu ihtiyaçlara cevap veren Tefal tüketicilerin hayatını kolaylaştırma görevini üstleniyor. 150’yi aşkın mağazası ile siz değerli müşterilerine hizmet veriyor.

Geçmişten Bugüne Tefal 

Tefal Türkiye’de yapışmaz tava tencere sektörünün en tanınan yüzüdür. Fransa merkezli olan Tefal Türkiye’nin de içinde bulunduğu 150 ülkede faaliyet gösteriyor. Birçok farklı boyutta kaliteli tavalar üreten Tefal aynı zamanda farklı mutfak gereçleri de üretmektedir. Kalitesi yüksek olan bu ürünler standartları bakımından günümüzün en iyi markaları arasında yer almaktadır. Yemek hazırlamayı daha pratik bir hale getiren Tefal mutfaklarda kullanıcı dostu ürünler arasında yer alıyor. Kalitesi bakımından tartışılmaz bir marka olması ve her türlü ihtiyaca yüksek oranda yanıt vermesi Tefal’i en çok tercih edilenlerden biri haline getirmiştir. Tefal tarafından üretilmekte olan ürünlerin genel hedefi tüketiciye yöneliktir.

Tefal Shop Online

Türkiye’de 2013 yılında hayata geçirilen internet mağazası kullanıcıların daha rahat ulaşması için açılmıştır. Tüketici firma müşterilerinin pratik bir şekilde alış veriş yapması için kolaylık sağlar. Kendi evinize kadar güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilme avantajına sahipsiniz. Tefal Shop Online, alışılagelmiş e-ticaret sitelerinden ayrı olarak, kargo ile adrese teslimatın yanı sıra müşterilerine Mağazadan Teslimat tercihi de sunmaktadır. Sipariş esnasında da bu yönde tercih kullanmak amacıyla müşteri, siparişi dâhilindeki ürünleri 1 saat içerisinde tercih etmiş olduğu Tefal Shop mağazasından teslimat gerçekleştiriliyor. Bunlara ek olarak set oluşturucu ve paket özellikleri sayesinde müşterilerin avantajlı fiyatlar ve özel indirimlerden faydalanması sağlanıyor.

Tefal Yatırımcıların İlgisini Çekiyor

Kuruluşundan bu zamana büyük bir aşama kaydeden Tefal kısa bir zaman diliminde büyük şirketlerin ve yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Tefal 1968 yılında SEB tarafından satın alınmıştır. SEB köklü bir Fransız şirkettir. Mutfak malzemeleri konusundaki ilerleyişi ile ana vatanı olan Fransa’dan başlayarak uluslararası alanda insanlar tarafından onaylanarak hemen satın alınmıştır. 1956 senesinde teflon tava ile başlayan bu mücadele günümüzde tencere ve çeşitli mutfak malzemeleri, ütü ve benzeri küçük ev aletleri ile devam ediyor.

Tefal Hangi Ülkeye Aittir, Sahibi Kimdir?

1956 yılında kurulan firma, bir Fransız markasıdır. Teflon  malzemesini icat eden MarcGregoire tarafından kurulan Tefal’i SEB firması, 1968 yılında devraldı. Marka, Türkiye dâhil 120 ülkede faaliyet gösteriyor. Tefal kurulmuş ve marka yapışmaz tava sektörüne adım atmıştır. Sonraki yıllarda marka büyümüş ve çeşitli devralmalar olmuş. Tava, tencere, düdüklü tencere, ütü, tartı ve elektrikli pişiriciler üretmeye başlayan Tefal, pek çok ürün çeşidiyle tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Yemek hazırlamayı pratik hale getiren ürünler sunma disipliniyle hareket eder.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here