Küçük Ev Aletleri Fakir

0
1295
views

Gelişen teknoloji ile birlikte teknik gelişmeleri evlere taşıma görevi ile kurulan Fakir Hausgeräte, büyük bir ivme kazanarak küçük bir zaman diliminde Almanya geneline yayılarak tüketicilerin tercih ettiği bir marka olmayı başardı. 1978 yılına kadar büyümesini Almanya genelinde sürdüren şirket, 1985 yılında alınan büyüme kararı ile birlikte Saruhan Şirketler Grubu güvencesi ile Türkiye pazarına girerek Türkiye’deki tüketici potansiyeli ile buluştu. Çok kısa bir süre ile Türkiye’nin çok memnun kaldığı ve güvenilen markası olmayı sağlayan Fakir Hausgeräte, Türkiye pazarına girdiği günden beri sektörde öncü ve inovatif marka kimliği ile kendini daha çok ön plana çıkarma şansı tanınıyor.

Türkiye Pazarında Fakir

Türkiye’de küçük ev aletleri sektörüne girdiği ilk günden bu yana elektrikli süpürge kategorisinde lider olan Fakir Hausgeräte’nin geniş ürün yelpazesi kapsamında bugün 350’nin üzerinde çeşit bulunuyor. Bu ürünler kalite bakımından en iyiler arasında yer alıp uzun yıllar sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Kaliteli ev aletleri son derece yüksek standartlarda ürünlerdir ve her türlü ev ihtiyacının giderilmesinde kullanılabilirler.

Köklü geçmişinden aldığı potansiyelliğin ve öncülüğünün verdiği devrim anlayışı ile Fakir, kalite seviyesini sürekli yükselten ve tüketicilerine yüksek teknolojili ürünler üreten bir firma olma sorumluluğuyla hayatı pratik hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Fakir Ev Aletleri 

Kuru sulu ve buharlı süpürgeler, şarjlı el süpürgeleri, buharlı temizleyiciler, halı yıkama makineleri temizlikte en çok kullanılan ürünlerdir. Bunların yanında mutfak aletleri, ütüler, kişisel bakım ürünleri sağlık ürünleri hava nemlendiriciler de yaşam kalitesini yükselten ürünler arasında bulunuyor. Aynı zamanda hava temizleyiciler nem alma cihazları fanlı ısıtıcılar, basküller çamaşır kurutucular, vantilatörler, şofbenler de Fakir’in sunduğu kaliteli ürünler arasındadır.. Saygın elektronik ev aletleri içerisinde olan Fakir marka doğrayıcı ve rondo türleri ile mutfaktaki işimizi kolaylaştırıyor. Fakir marka doğrayıcı ve rondolar; yemek hazırlama esnasında sizi, yiyecekleri tek tek doğrama işinden kurtarır. Böylece yemek yapım aşamasını pratikleştiriyor mutfakta zaman kaybetmemenizi sağlar. Böylelikle hem daha az yorulacak hem de zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.

Kapasite ve Güç Potansiyeli

Fakir marka doğrayıcı rondolar, çeşitli kapasitelere ve güç performanslarına sahiptir. Diğer modeller ile karşılaştırıldığında daha geniş bir iç hacme sahip olan Fakir Assist’in maksimum güç kapasitesi 600 W olup; iç hacmi 1 lt’dir. Fakir Trex Doğrayıcı ve Fakir Trex Dual modellerinde ise en yüksek güç sınırı 500 W olup; ürünlerin iç hacmi ise 500 ml’dir. Bu noktada belirtilen güç seviyesi olan ürünlerin maksimum çalışabileceği güç kapasitesini belirtir.

Fakir Küçük Ev Aletleri Mutfakta Yardımcınız

Biliyoruz mutfağınız sizin için en çok vakit geçirdiğiniz yaşam alanınızdır. Hatta genellikle hamaratlığınızı ailenize sevdiklerinize ve akrabalarınıza sergileyeceğiniz bir fırsat sunar. Fakir Elektrikli Mutfak Aletleri ürünleri, mutfak alanından tüm tecrübe ve kabiliyetinizi ortaya koymanız için mikro dalga fırın, kahve makinesi, çay makinesi, blender, el mikseri, tost makinesi, fritöz gibi birçok ürünü ile sizleri kullanıma davet ediyor. Ayrıca mutfakta işleriniz kolay bir şekilde hallolur. Vakit kaybı yaşamadan pratik bir şekilde mutfaktan ayrılarak diğer işlerinizi halletme şansınız olacaktır.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here