Korkmaz Çay Kahve Makinesi

0
997
views

Çay ve kahve tüketimi Türkiye’de oldukça fazla olurken misafirlerin ağırlanmasında ve aile ortamlarında çay ve kahve yapılmaktadır. Çay ve kahvenin bu kadar popüler durumda olması aynı zamanda teknolojik olarak da bu alanda üretilen ürünlerin dikkat çekmesini sağlamaktadır.

Korkmaz tarafından üretilen çay kahve makineleri, kişilerin çay ve kahve ihtiyaçlarını uygun ve aynı zamanda lezzetli bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Tek bir ürün hem kahve hem de çay yapabilme keyfinin bulunması, kullanımda daha pratik bir seçenek sağlamaktadır.

Türkiye’nin ev araç ve gereçlerin de en çok ön plana çıkan markası olan Korkmaz çay kahve makinesi konusunda da oldukça iddialı. Üstelik ürünlerin tasarımında yaratmış olduğu renklilik ile evlere farklı bir hava katan Korkmaz, ev hanımlarının en çok tercih ettiği markalardan birisi durumunda.

Korkmaz Çay Kahve Makinesi Modelleri 

Korkmaz çay kahve makinesi modellerini incelemek ve uygun olanlarını satın almak isteyen kişiler özellikle online mağazaları tercih edebilir. Korkmaz A1817 elektro set dahilinde kahve ve çay makinesinin dışında tost ve mutfak robotu gibi pek çok farklı ürünü takım olarak alabileceğiniz gibi sadece çay ve kahve demlemek işlevini yerine getirecek Korkmaz A353 modeline de alabilirsiniz. Bu ürünlerde genellikle 1.7 litrelik bir su haznesi bulunmaktadır. Demlik ve kahve yapımı için ek bir aparata sahip olan modeller, böylece ihtiyaçları tam olarak karşılayabilmektedir.

Bunun dışında demlik malzemesi, kapasitesi, gövde malzemesi gibi özelliklere göre ürünler birbirinden ayrılmaktadır. Plastiğin tercih edildiği modeller kuşkusuz çok daha ekonomiktir. Fakat gıda üzerine bir ürün olduğundan dolayı sağlıklı bir seçim yapmak isteyenlerin paslanmaz çelikten üretilen modelleri tercih etmesi önerilmektedir. Bu modeller çok daha yüksek fiyatlara sahip olsa da sağlıklı bir seçim yapılacağından dolayı kesinlikle es geçilmemelidir. Bunun dışında ısıtıcı kapasitesi gibi kapasitelere yönelik de farklılıklar ve farklılıklara göre de fiyatlandırmalarda değişiklikler görülebilmektedir. Bu tip ürünlerde özellikle suyun sürekli sıcak tutulması gibi gereksinimler olabilmektedir. Bu nedenle de suyun bitmesi halinde yangın gibi riskler ortaya çıkabilir. Fakat Korkmaz ürünlerinde susuz çalışma emniyeti gibi güvenlik önlemlerini de bulunduğundan dolayı evdeki ürün kullanımları oldukça sağlıklı olmaktadır.

Korkmaz Çay Kahve Makinesi Modelleri ve Fiyatları 

Korkmaz çay kahve makinesi olarak Türkiye’de en popüler ürünler ise şu şekildedir

Korkmaz A369-14 Demtez Satin/Gri Elektrikli Çaydanlık – 229,90 TL

Korkmaz A339-01 Nosta Elektrikli Çaydanlık Kırmızı – 269,00 TL

Korkmaz A359-05 Demkolik Elektrikli Çay Makinesi Kırmızı – 299,00 TL

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here