Kalın ve Gür Saçlar İçin Saç Düzleştirici Önerileri

0
3563
views

Saçlar, bir insanın karakterinin duruşunu ve makyajını belirlemekte büyük rol oynamaktadır. Bir saç insanın kendi stilini dışarıya yansıtabildiği gibi aynı zamanda saç rengi gibi diğer faktörlerde kişi tarafından beğenilerek saçlara uygulanabilmektedir. Kendi saç renklerini beğenmeyen kişiler piyasada bulunan kaliteli saç boyaları ile saçlarını güzel bir şekilde boyayabilmektedirler. Aynı zamanda gür ve kalın saçlar tam bir baş belası olduğu gibi bunları da saç düzleştiricisi ile düzleştirebilmek mümkündür. Alınan güzel bir saç düzleştiricisi, günü kurtarabileceği gibi piyasada bulunan ve malzemesi kalitesiz olan saç düzleştiricilerinden uzak durulmalıdır. Özellikle markasını bilmediğiniz ya da duymadığınız herhangi bir saç düzleştiricisine güvenip satın almamalısınız. Bu tarz ürünler kalitesiz olduğu gibi elektrik çarpmaları gibi sıkıntılara sebebiyet verebilmektedir. Burada ise sizler için kaliteli ve bir o kadar güzel saç düzleştiricilerini toparladık.

Kalın ve Gür Saçlar İçin Saç Düzleştirici Önerileri

Braun Satin Hair ST780

Saç türünüze bağlı olarak kendi kişisel profilinizi belirleyebileceğiniz bu saç düzleştiricisinde üç farklı kullanıcı için farklı farklı profiller kaydedebilmek mümkün. İçerisinde bulunan hafızası sayesinde kullandığınız sıcaklığı unutmayan yapısıyla bir ayara sabitlediğinizde ve o profili seçtiğinizde her zaman kullandığınız sıcaklık ayarı sizler için hazır olacak. Saçınızı tamamen kuru olmasını sağladıktan sonra hazır olabilmesini sağlamak için saç durumunuz hakkında geribildirimleri bu makine üzerinden alabilirsiniz. Üzerinde bulunan SensoCare düzleştiricinin saçı çekme hızını denetlemesi sayesinde az hareket ile saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Babyliss ST3887E Diamond i-Pro

Hızlı dışarı çıkılmak istendiğinde saçlar nemli ya da ıslaksa saçlar kolay bir şekilde düzleşmediği için ilk önce saç kurutma makinesi ile saçlarınızı kurutmanız gerekiyor. Fakat bu cihaz öyle güzel tasarlanmış ki bu düzleştirici duş sonrası nemli saçları oldukça güzel düzleştirebiliyor ve kalıcılığının da artmasını sağlıyor. Profesyonel bir şekilde saçlarınıza şekil verebileceğiniz bu aygıt, kilitli sistemi sayesinde istediğiniz dereceye ayarlanabilen bir yapıya sahip. Ayrıca üst oval yapısı sayesinde saçlarınızı sadece düzleştirmek için değil kıvırcık yapmak için de kullanabilirsiniz. Bunun içinse saçlarınızı yakmayacak derecede ısıttığınız düzleştiriciyi saçlarınızı etrafına dikkatle dolayarak bir süre bekletmenizdir. Bir süre beklemeden sonra çekerek çıkardığınız saçlarınızı kıvır kıvır görebilirsiniz!

Remington S9500 Pearl

Ortalama olarak 235 selsiyus dereceye kadar ısınabilen plakaları sayesinde bu alet hem saç düzleştirici hem de şekillendirici olarak kullanılabiliyor. Plakasında bulunan yüzey sayesinde saçınızın nemini kaybetmeden düzleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda saçınıza ipeksi bir yumuşaklık da kazandırıyor. Burada kullanılan seramik plaka saça eşit şekilde basınç uygulayarak mükemmel derecede güzel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Ayrıca heatboost fonksiyonu bulunan Remington’un bu saç düzleştiricisinde 15 saniye gibi kısa süreler içerisinde saç düzleştiricinizi en yüksek sıcaklığa getirmeniz mümkün. Böylece eski saç düzleştiricileri gibi fişe taktıktan sonra dakikalarca beklemenize gerek yok!

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here