Fakir Kahve Türk Kahvesi Makinesi

0
1025
views

Küçük ev aletleri konusunda popüler markalardan birisi olan Fakir, kahve makineleri konusunda da zengin bir seçeneğe sahip. Bu sayede kişilerin alacağı ürünlerle lezzetli kahveler yapması ve misafirlerini en iyi şekilde ağırlaması da mümkün. Kahve makinesi olarak 2019-2020 yılı itibari ile 32 farklı modele sahip olan Fakir sayesinde ihtiyacınıza uygun bir modeli bulabilirsiniz.

Fakir kahve Türk kahvesi makinesi olarak tercih edebileceğiniz modellerde kapasite model belirlemede en önemli etken. Öyle ki bir kerede yapılabilecek kahve sayısına göre modeller birbirinden ayrılmaktadır. Böylece kişiler mevcut kullanım ve beklentilerine göre uygun modeli bularak kullanabilir. Üstelik fiyatta da ciddi farklar yarattığından dolayı kapasite konusunda doğru karar verilmesi oldukça önemli.

Fakir Kahve Türk Kahvesi Makinesi Modelleri ve Fiyatları 

Fakir tarafından geliştirilen kahve makinelerinde öne çıkan bazı modeller ve fiyatları ise şöyle;

  • Kahve Uno Pro Türk Kahve Makinesi 1.099,00 TL
  • River Katlanabilir Türk Kahve Makinesi 345,00 TL
  • Aroma Master Kahve Makinesi 2.150,00 TL
  • Aroma Solo Kahve Makinesi 850,00 TL
  • Signature Kahve Öğütme Makinesi 599,00 TL
  • Milky Art Süt Köpürtücü Ve Isıtıcı 460,00 TL
  • Cafe Prestige Kahve Makinesi 500,00 TL

Aynı Anda, Aynı Tatta Kahve Keyfi Yaşayın

Ani gelen bir misafir ya da sürekli çok fazla kahve yapılması gerektiği durumlarda, kahve makineleri en büyük yardımcı olacak. Hızlı pişirme sürelerinde tattan herhangi bir kayıp vermeyeceğiniz gibi tüm kahveleriniz aynı tatta ve kıvamda olacak. Böylece damak tadınıza göre ayarlayabileceğiniz bu kahvelerde üstelik üst modellerde farklı kıvam seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

Üstelik bu makinelerin sağladığı en büyük avantajlardan birisi de kahve yapımının kolaylaştırması. Normal bir cezvede taşma gibi köpüklü olması için sürekli başında durulması gerekirken, kahve makinelerinde böyle bir durum bulunmuyor. Işıklı ve sesli uyarı sistemleri bulunan makinelerde, böylece sadece sesi takip etmeniz yeterli. Tüm işlemler makine tarafından yapılacağından dolayı sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmayacak. Tek bir kahve türüne özgü olmadığı gibi farklı kahve modellerinden yararlanabilirsiniz.

Fakir tarafından üretilen ürünlerde, sağlığa dikkat edenler için de seçenekler mevcut. Paslanmaz çelik gibi malzemelerden yapılan ürünlerdeki kalite üst seviyede. Böylece kahve içmenin yanı sıra sağlıklı bir şekilde tüketim yapmak da yine mümkün. En uygun fiyatlarla en kaliteli Fakir kahve makinelerine hemen sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here