Electrolux Kurutma Makinesi

0
875
views

Beyaz eşyanın son dönemlerdeki en büyük atılımı yapan markalarından birisi olan Electrolux, yaptığı yatırımlar ile birlikte güçlü ve dayanıklı ürünleri pazara sunmaktadır. Geliştirdiği modeller arasında en çok beğeni toplayan kategorilerden birisi kurutma makinesi olurken, farklı modelleriyle istenilen sonucun elde edilmesi Electrolux ile kolaydır. Electrolux tarafından geliştirilen ürünlerde 10 yıllık motor garantisi ise markanın en büyük güvencesi olduğu gibi markanın güven sağlamasını da mümkün kılmaktadır. Bu bakımdan kurutma makinesi isteyen kişilerin bu markanın modellerine mutlaka göz atması gerekecektir. Yapacağınız incelemelerde 800 ve 700 olarak gruplanmış olan modeller, kurutma makinesi olarak iyi modellere ulaşmasını sağlar.

Electrolux Kurutma Makinesi Modelleri 

Electrolux kurutma makinesi olarak tercih edilebilecek farklı modeller bulunmaktadır. Bu modeller ise şöyledir;

PerfectCare 800 Isı Pompalı Kurutma Makinesi

PerfectCare 700 Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Electrolux Kurutma Makinesi Özellikleri Neler?

Electrolux’ta özel bir motor ve tambur kullanılmaktadır. Böylece diğer makinelerde olduğu gibi standart bir çalışma sistemi bulunmaz. İçeriğini algılayan ve kumaş tipi, ağırlıklarına göre özel bir kurutma sistemi benimseyen modeller, böylece daha etkin bir kurutma sağladığı gibi makine ömrünün de uzun olmasını sağlamaktadır. Bu durumun bir diğer avantajı ise giysilerin daha uzun ömürlü olmasıdır. Tambur hareketleri nedeniyle minimum yıpranma alan kıyafetler, böylece daha uzun süre giyilebilir. Diğer modellerde kıyafetler yüksek ısı alır. Bu nedenle de kumaş yapılarında zararlar görülerek kısa süre içerisinde yırtılma gibi sorunlar görülebilir.

Electrolux modellerindeki bir diğer artı özellik ise kırışıklık azaltma fonksiyonudur. Çift yönlü bir kurutma sisteminin olmasının yanı sıra bu kurutma sırasında giysilerdeki kırışıklıklar giderilmektedir. Böylece kurutma sonrasındaki işlerinizin daha da azalmasını sağlayarak kendinize bu konuda kolaylık sağlayabilirsiniz.

Electrolux modellerinde aynı zamanda pratik bir bakım imkanı bulunmaktadır. Temizlenmesi kolay olduğu gibi kurutma performansı ve enerji tüketimindeki verimliği Electrolux modellerinin en plana çıkan en önemli artılarıdır.

Modellerde genellikle 9 kilogram bir kapasite bulunmaktadır. Isı pompalı olduğundan dolayı giysilere yüksek ısı uygulayan motor, bu ısı sırasında ise noktasal değil, tambur içerisine bir uygulama yapılır.  Avrupa Birliği standartlarına da tam uyumlu olan model enerji verimliliği sayesinde de kurutma işlemlerinizi kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Öyle ki modellerin büyük bir bölümünde yıllık ortalama tüketim 270 kWs olmaktadır. Bu özelliklere ek olarak kapılarında değiştirilebilir bir menteşe sistemi olması, alan sorunlarını ortadan kaldırarak seçenek sunar.

Önceki İçerikYarı Profesyonel Fotoğraf Makinesi
Sonraki İçerikTriko
TEILEN
CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here