Arçelik Küçük Ev Aletleri

0
1388
views

Türkiye’nin en çok tercih edilen beyaz eşya markası Arçelik, küçük ev aletleri tasarımında her mutfağa renk katacak modellerle geniş bir koleksiyon sunuyor. Telve Türk Kahvesi makinesiyle sınıfının ilkini üreten marka, küçük ev aletlerinde genellikle set sunumları yapıyor.

Mikserden blender çeşitlerine, hamur yoğurma makinelerinden ekmek yapma makinelerine dek akıllı teknolojiler ile geliştirilen pratik ev aletleri bulunuyor.

Arçelik küçük Ev Aletleri Nelerdir?

Yeni teknolojiler ve geliştirilmiş teknik özelliklerle dizayn edilen Arçelik küçük ev aletleri şu şekildedir;

 

  • Süpürge

 

Süpürge tasarımlarında konfor ve hijyen sunan Arçelik, küçük ev aletleri kategorisinde; toz torbalı süpürge, toz torbasız süpürge, şarjlı süpürge modelleri, çubuk süpürge modelleri, halı yıkama aletleri, robot süpürge tasarımları, halı yıkama sistemleri ve buharlı temizleyici ürünler imal ediyor.

 

  • Ütü ve Ütü Masaları

 

Pratik ütüler veya kazanlı ütü çeşitlerinde konfor sağlayan Arçelik küçük ev aletleri; buharlı ütü çeşitleri, buharlı kazanlı ütüler ve ütü masalarıyla farklı tasarımlar sunuyor.

 

  • İçecek Hazırlama Sistemleri

 

Kahve keyfine özel çalışmalar sunan Arçelik, özellikle Türk Kahvesi kombinasyonlarında ekstra şık ve ekstra donanımlı tasarımlarıyla çok beğeniliyor. Ayrıca çay makinesi modelleri, semaver çeşitleri, kettle ve su ısıtıcı sistemlerin yanı sıra, meyve sıkacağı modelleri, kahve makineleri bulunuyor. Öğütücü tasarımlarında; kahve öğütücü ve baharat öğütücü makineleriyle, küçük ev aletlerine seçkiler kazandırıyor.

 

  • Karıştırıcı Ve Doğrayıcı Sistemler

 

Arçelik küçük mutfak aletleri kategorisinde; mutfak makinesi tasarımları, el blenderı, doğrayıcı, mikser, blender, mutfak robotu, yoğurt makinesi, kıyma makinesi ve dondurulmuş meyve püresi makinesi bulunuyor.

 

  • Pişirici Ev Aletleri

 

“Yeniliği Aşkla Tasarlar” sloganıyla Arçelik, tüm küçük ev aletlerinde tasarım kalitesi, özel dokular ve çok şık renklerle, yüzlerce ürün sunuyor. Tost makinelerinden ekmek kızartma makinelerine, fritöz, buharlı pişirici ve mini tost makinesi seçkilerine dek fonksiyonel ürünler bulunuyor.

 

  • Kişisel Bakım Aletleri

 

“Arçelik demek, yenilik demek” temasıyla, daima yepyeni tasarımlar sunan marka, kişisel bakım ürünleriyle sağlık ve güzelliğe tasarımlar sunuyor. Saç düzleştirici tasarımlardan, saç şekillendiricilere dek farlı tasarımlar bulunuyor. Banyo tartısı ve saç kurutma makinesi çeşitleriyle, evinizin her köşesinde konfor ve rahatlık elde edebilirsiniz.

Arçelik su sebili tasarımlarıyla da küçük ev aletleri kategorisine özel ürünler imal ediyor. Sıcak su ve soğuk su pınarları, hızlı soğutma ve hızlı ısıtma özellikleri, verimli sistem ve ideal enerji kullanımı gibi farklı nitelikleriyle birbirinden cazip Arçelik ev aletlerini değerlendirebilirsiniz.

 

CEVAP VER
Please enter your comment!
Please enter your name here